Please reload

VITAMIN WELL ÕNNITLEB EESTIT #EV100

February 27, 2018

Ühel ilusal veebruarikuu hommikul kogunesime koos Vitamin Welli imelise tiimiga paljude tublide tootesaadikute, blogijate ning tuntud nägudega Tallinna Teletornis 21.korrusel, et alustada hommikut päikesetõusujoogaga.

 

 

 Joogat viis läbi suurepärane Kaisa Sööt – suured tänud temale selle eest!

 

 

Spetsiaalselt Eesti Vabariigi 100.sünnipäevaks tuli Vitamin Well välja uue maitsega ÕNNITLEB EESTIT, mida kõik külalised peale joogat esimestena maitsta said. See uus rabarberi&maasikamaitseline vitamiinijook võitis kõigi südame ja seda täiesti arusaadavalt!

 

 

 

Lisaks joogale kostitati meie külalisi Tallinna Teletorni restorani poolt kosutava hommikusöögiga, Barebellsi pudingute ning proteiinibatoonidega, FRUUTI smuutide ning muu hea ja paremaga. 

 

 

 

Dekoratsioonide ja õhupallide eest aitas meil hoolitseda Happymania e-pood, suur suur aitäh neile selle eest! Et joogat ei saa läbi viia ilma joogamatita, siis suurimad tänud Sportlandile suurepäraste Casalli joogamattide eest! 

 

 

 

Kõige suuremad tänud muidugi Vitamin Welli enda tiimile ning kõigile neile tublidele, kes vaatamata varasest kellaajast tulid ning meiega koos joogat nautisid! Järgmise korrani! 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

RECENT POSTS

November 7, 2017

October 26, 2017

October 25, 2017

October 24, 2017

October 19, 2017

October 18, 2017

October 17, 2017

Please reload

ARCHIVE