Please reload

Imeline chaga - immuunsuse ja tervise tugevdaja – Elemental eliksiir.

 

Kasvav trend, nutrikosmeetika, on hõivanud olulise ja kasvava osa kosmeetikaturust. Üha enam hoolitsevad inimesed enese eest seestpidiselt. Toidulisandid täiendavad tavapäraseid ilurituaale, kosmeetikatooteid ja meditsiinilis-esteetilisi protseduure.

 

 

Olen isiklikult tarbinud aastaid ainult looduslikke toidulisandeid ja rahul nende toimega. Loodusmeditsiin oli olemas aastatuhandeid ja jääb selleks ka tulevikus. Peab oskama hoida tasakaalu loodusest pakutava ja kunstliku vahel. Elemental Eliksiiri peamisi koostisosasid Must Pässik( Inonotus obliquus) on tuntud Hiinas, Venemaal ja Aasias kui üks võimsamaid immuunsüsteemi parandajaid. Ta  sisaldab erakordselt suuri koguseid superoksüdismutaasi (SOD), mis on organismile üks võimsamaid antioksüdante, B-grupi vitamiine ja proteiine.

 

 

Toode on  võimas immuunsüsteemi parandaja ja vastupanuvõime tõstja, sisaldades ka suures koguses erinevaid mineraale, adaptogeenseid aineid, beetaglukaane, betuliinhapet. On kesknärvisüsteemi tugevdaja ning parandab oluliselt unekvaliteeti.  Musta Pässikut e Chagat on kutsutud tänu sellele nooruse säilitajaks. Chaga melaniini on peetud üheks võimsaimaks genoprotektiivse toimega aineks kehale. Melaniin näiteks vastutab selle eest, et silmavärv vananedes  ei tuhmuks.

 

 

Chaga melaniini kasutamine kaitseb nahka kõikvõimalike kahjustuste eest, on kasulik meie juustele. SOD on paljudes kallites kreemides koostisosana kasutusel. 

 

 

Olen toimega igati rahul ja teen korrapäraselt Elementali kuure, tavaliselt tarvitan 2 komplekti eliksiiri järjest, siis pean paar kuud vahet ja jälle manustan rõõmuga. Eriti tunnen tooniku mõju sügiskaamose saabumise aegu, kui töötempo röövib viimse jõuraasu ja päikesest võib vaid und näha. Energia voolab tagasi organsimi iga eliksiiri doosiga ja nahk – kehakreemi võib siis rahulikult kõrvale panna. Kehanahk muutub pehmelt sametiseks ja näonahk silmnähtavalt siledamaks.

 

 

 

Reet Härmat

Jumestaja ja ilutoimetaja

Anne & Stiil

Stiil.ee

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

RECENT POSTS

November 7, 2017

October 26, 2017

October 25, 2017

October 24, 2017

October 19, 2017

October 18, 2017

October 17, 2017

Please reload

ARCHIVE