Please reload

Le' MAAGI

October 26, 2017

Nagu eelnevalt instagrami postituses lubatud, edastame enda blogi läbi teile brändi Le' Maagi sõnumi.

Le'Maagi loominguline pelgupaik asub Saaremaal. Seal lainete ja kadakate vahel valmivad ka Le'Maagi imelised tooted - seda kõike käsitööna ning kõrgekvaliteedilistest looduslikest toorainetest.

 

 

Le’Maagi on pere ettevõtmine ning selle nime taga toimetavad ema Malle ja tütar Maaja. Maaja töötab Rahvusooperis Estonia kuntsnik-grimeerijana, lisaks teatritööle käivad Maaja pintsli alt läbi ka mitmed tuntud tele- ja filminäod.

 

Malle armastab loodust, rahvameditsiini ja taimetarkust. Sama kirega, millega Malle valmistab maiusi koduköögis, segab ta kokku ka põnevaid kooslusi Le’Maagi töötoas.

 

Seal segunevad ilu, lavalaudade elegants, Saaremaine rikkumata loodus ja metsamaagiale avatud meel.

 

 
Läbi La La Ladies LIVE ilublogi, sattusid agentuuri Marmin valdusesse Le'Maagi särapuudrid. Proovisime neid KOHESELT ning tulemus oli täpselt selline, nagu olime "külapealt kuulnud" - ääretult loomulik. Saime katsetada kolme värvitooni - champagne club, beach girl ja city of angels. Konkreetset lemmikut me ei leidnudki, sest kõik need kolm tooni olid lihtsalt IMELISED.

Soovitame SÜDAMEST igal meigisõbral need järgi proovida ning meile pipart keelele raputada, kui nendes pettuma peate!

MUIDEKS: tellides Le'Maagi highlightereid nende FB lehelt ,on tooted kuni oktoobri lõpuni -15% soodsamad ning saatmiskuluta, kui kasutate salasõna ILUSÕNUM

 

Le' Maagi highlighterid ehk särapuudrid on tõesti kõik käsitsi segatud ja jojoba õliga pressitud puhas mineraalkosmeetika.

 

 

Tooted on igati nahasõbralikud ja ei sisalda sünteetilisi lõhnaaineid, säilitusaineid, talki ega nanoosakesi.

 

Brändi looja soovib keskenduda dekoratiivkosmeetikale. Luua järkjärgult looduslikku meigisarja, mis töötaks sama hästi ning ei jääks oma kvaliteedilt alla, mistahes suurematele kosmeetikabrändidele, olles sealjuures puhas, tervisele ohutu ja nahale isegi kasulik.


Lihtsalt maagiline bränd!

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

RECENT POSTS

November 7, 2017

October 26, 2017

October 25, 2017

October 24, 2017

October 19, 2017

October 18, 2017

October 17, 2017

Please reload

ARCHIVE