Please reload

Relax Baby Be Cool

October 19, 2017

Relax Baby Be Cool on bränd, milles põimub stiilseks tervikuks eksootiline batikatehnika, kodumaine disain ja kohalike õmblejate meisterlikkus.

 

 

Samuti on see armastus ja austusavaldus värvikireva ning endas iidseid traditsioone ja lugusid põimiva käsitsimaalitud batikatehnikas valminud kanga vastu.

 

Batikatehnika sai alguse sadu aastaid tagasi ja sinna on sisse kirjutatud traditsioonid ja ajalugu. Kangaid ja inspiratsiooni käib disainer Liis Boode ülemaailma erilistes paikades ise kohapeal valimas.

 

Nendest värvikirevatest ja ainulaadsetest kangastest, mis Liis kodumaale tagasi toob, valmivad kvaliteetdisainiga ajatud kleidid, topid, pintsakud ning püksid naistele ning meeste kollektsioonis on saadaval silmapaistvad särgid ja pintsakud. Iga toote juurde käib oma lugu, mida on huvilistel võimalik uudistad otse detailideni läbimõeldud tootesiltidelt. Igal kangamustril on enda tähendus ja ajalugu.

 

 

 

Kõik rõivad on eranditult käsitsi valmistatud ning kuna ühtegi mustrit ei trükita kunagi kaks korda, on kõik tooted sellevõrra veelgi eksklusiivsemad ja limiteeritud.

 

Lisaks riietele valmivad ka kotid,jalanõud ja ehted. Selle suunaga hakatakse lähiajal ka tõsisemalt tegelema.

 

Batik kollektsioon jääb aga läbivaks kogu Relax baby be cool loomingus, millele lisanduvad erikollektsioonid.

 

 
Disaini saab uudistada ja soetada nende endi kodulehel relaxbabybecool.com ning samuti ka MUST pop-up poes. Oktoobri lõpuni on kõik Relax Baby Be Cool tooted -40 % soodsamad.

KINDLASTI asuge brändi jälgima ka nende Facebooki lehel

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

RECENT POSTS

November 7, 2017

October 26, 2017

October 25, 2017

October 24, 2017

October 19, 2017

October 18, 2017

October 17, 2017

Please reload

ARCHIVE