Please reload

ANDMETICS

October 18, 2017

Uus turuvallutajast bränd ANDMETICS osales agentuuri MARMIN korraldatud La La Ladies LIVE ilublogis.

Andmetics tõi lavale kulmuhoolduse MUST HAVE tooted ning loomulikult õnnestus neid tooteid proovida ka meil endil. 
 

Kohe esimesena panime näpud külge kulmuharjale ja pintslile. Pintsli karv oli sedavõrd pehme, et muutis meid skeptiliseks. TÄNA pean aga nentima, et üks parimaid pintsleid, mis minu näppude vahel on olnud. Väga kergesti käsitletav ning pehmed harjased on tõesti vaid LIHTSALT PEHMED HARJASED - enda tööd teeb see ideaalselt ning paremini, kui minu eelnev "lux-brändi" kulmupintsel. Naised, kes kasutavad kulmude joonistamiseks pliiatseid, peaksite teada võtma, et pintsliga joonistatud kulmud on kordades loomulikumad ja kaunimad  - siin ei tule kohe kindlasti kõnealla  fraas "asi on maitses", sest kui sul ei ole loomuliku välimusega kulmujoont, siis sinu kulmud lihtsalt ei ole ILUSAD ja punkt.

 

 
Ahhaaa...kui paljudel naistel on punakas täidetud/joonistatud kulmutoon? Soetate poest kulmupaleti ja justkui peaksid olema tuhased toonid?! Tulemuseks siiski totter punakas alatoon? Vot aga siinkohal saangi lõpuks ometi öelda, et Andmetics bränd pöörab sellele tähelepanu, sest nende kulmupuudri palett on kergelt "oliivi-karva" alatooniga, et sellist punakat efekti iga hinnaga vältida. Toonid on väga intensiivse pigmendiga, seega seda kulub vähe, kuna piisab, kui kergelt puudrit eelnevalt enda käele määrite ning sealt pintsliga kulmule kannate. Pintslit ei pea puudritooni peal meeleheitlikult nühkima, et värvitooni külge saada - kusjuures sellist tooni efekti pole ma juba mõnda aega kohanud - kui on veel selliseid häid intensiivseid kulmupuudri brände, andke mulle julgesti teada :) Kusjuures, kui soovite uudistada seda kirjeldatud kulmupuudri paletti, siis Loveby.ee online poes on see täitsa olemas, kuid pildil on paleti toonid millegi pärast hoopis teised - ülaloleval pildil on näha, kuidas toonid päriselt välja näevad. Kuna olen juuksevärvi poolest tavaline Eesti kartul, siis minu täiuslik mätsh on esimene toon. See on lihtsalt nii ilus toon - väga harva juhtub, et leian loomuliku kombo, mis sobiks minu nahatooni ja ka juustega. Viimane OKEI värvitoon oli ühe "popi" brändi pliiatsil, aga kuna pliiatsitega mulle ei meeldi toimetada, siis paraku see variant kadus suhteliselt kiiresti laualt ka ära.

 

 

Lisaks oli meie testimise kotis ka Brow Mascara meie kiidusõnad lähevad Dark Brown toonile - täitis täpselt enda lubatud funktisooni. Hoidis terve päeva kulmukarva fikseerituna ning lisas ka ilusa värvikuma. See on lihtsalt I D E A A L N E toode neile, kellel on endal rikkumata kulmud  ning kes neid rõhutada soovivad. Lisaks loomulikult sobib toode ka neile, kes enda kulmujoone valmis joonistavad ning neid mascaraga fikseerida soovivad. Aga kuna mina fännan ülimalt naturaalseid kulme, siis see on just toode minu ilusahtlisse. Natukene kulmujoont kulmupuudriga ette ning brow mascaraga tulemus fikseerida - woalaa.

 

 

Veel oli meile eraldatud katsetamiseks kulmu highlighter. Mina leidsin sellele aga koheselt teistsuguse kasutuse, kuna mina lihtsalt enda kulmu alajoont kunagi ei "hailaiti". Aga ma ei teinud isetegevust, sest tootekirjelduses on täitsa kohe ka välja toodud, et seda võib kasutada ka primerina, rõhutada enda huulte übrust ning kasutada ka silma sisenurkades ning alajoonena - seda viimast mina ka tegin, sest keeruline on leida toodet, mis enda konsistentsilt oleks piisavalt kerge, kuid samas rammus, et ta ära ei kuluks. Mulle igaljuhul väga istus visuaalselt suurem efekt, mille selle highlighteri kasutamine minu silmale andis. See toode on küll tõeline multitaskija - primer, concealer, highlighter ja palju muud ühes.

 

Viimasena võtsin julguse kokku, et katsetada Andemtics brändi kulmude vaharibasid.

Töötasid - ja veel kuidas. Ma arvasin, et tunnen end neid kasutades erilise kobana, kuid kuna toode on niivõrd paindlik, siis sain 1-2-3 kergusega hakkama. Paindlikkuse all pean silmas, et jah, see riba on justkui ühele kulmukujule, kuid seda sättides, sain enda kuju väga hästi vahatatud. Nii põnev oli ja ei tahtnud kohe isegi uskuda kui kergesti see käis. Valus ei olnud. Pigem on valusam tundlikumast piirkonnast pintsettidega kitkumine. 
 

 
Kui mõelda, et mis mind kõige enam üllatasid, siis võibolla olidki need vaharibad ja kulmupuuder - just seetõttu, et puudri toonid olid niivõrd loomulikud ja intensiivse pigmendiga ning vaharibad üllatasid mind seetõttu, et ma ei uskunud, et neid nii kerge ja lollikindel ise kodus kasutada on. Sa ei saa lihtsalt midagi valesti teha, kui sa just kinnisilmi seda enda kulmule otse peale ei pane ja tervet rida tühjaks ei tõmba :D - aga ka siis pole probleemi, kuna Andmetics Blow Powder'i ja pintsliga saad kohe ilusad ja loomulikud kulmud asemele joonistada :P

Olgu nali naljaks. Aga tõesti. Taaskord tundub see tekst nagu ostetud kiidulaul, aga see ei ole seda. Me oleme algusest peale lubanud kajastada enda blogis vaid PARIMAID tooteid ja asju, millesse me ka ise usume ja mida soovitada julgeme!

 

Uudistage KINDLASTI Andmetics brändi www.lobeby.eu online poest!

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

RECENT POSTS

November 7, 2017

October 26, 2017

October 25, 2017

October 24, 2017

October 19, 2017

October 18, 2017

October 17, 2017

Please reload

ARCHIVE