Please reload

MAARJA SÖÖT

October 17, 2017

Disainer Maarja Sööt valmistab boheemlasliku hõnguga täisnahast kotte ja aksessuaare, mis on mõeldud kandmiseks nii naistele kui meestele. Need on inspireeritud reisimisest, muusikast, loodusest ning nahast kui väga paindlikust materjalist. Oma loomingus paneb Maarja erilist rõhku mugavusele ja vastupidavusele.  Eriti paelub Maarjat multifunktsionaalsete toodete välja töötamine. 

 

 

Disaineri Maarja Sööt multifunktsionaalsed unisex kotid murravad igasugused müüdid katastroofilise meestemoe ehk man purse'ide suhtes. Juba tootepilte uudistades, lihtsalt peab nõustuma faktiga, et kott aksessuaarina meesmodellil on rohkemgi veel, kui seksikas.

 

 
"Mulle on kätega töötamine meeldinud ajast mil mu isa õpetas mind tammetõrudest, kastanitest ja tikkudest loomi meisterdama. Mulle meeldivad kõik aastaajad ja nendega kaasas käivad looduse koloriidid, aga erilist tähelepanu pälvivad soojad toonid, nagu on näha ka minu töödest.Pärast gümnaasiumi läksin õppima Tartu Kõrgema Kunstikooli Nahadisaini osakonda, mille lõpetasin 2015. a. Aga miks nahk? - Sellel on väga mitmekesised töötlusvõimalused, katsudes on see soe ja mõnus ning valikus on palju naturaalseid värvitoone. Naha lõhn on sõltuvust tekitav... Ja muuseas - minu stuudio asub kõige lahedamas kohas Tartus: Aparaaditehases." kommenteerib disainer enda loomelugu.

See multifunktsionaalne kott on valmistatud neile, kes soovivad oma asju hoida turvaliselt, imetlevad multifunktsionaalseid tooteid ja süsteeme, kannavad igapäevaselt kaasas suhteliselt vähe asju, armastavad nahast käsitööd ning eelkõige ei karda julget disaini!

 

 

Seda kahe reguleeritava rihmaga A5 suuruses kotti saab kanda mitmel viisil: üleõlakotina, vöökotina, risti üle selja, kinnitatuna jala külge (vältimaks vargusi/ rattasõiduks või muuks liikuvamaks tegevuseks)

 

 

Kotil on kolm sahtlit: klapiga väiksem sahtel (16 x 12 x 4,5cm), suur lukuga sahtel märkmiku, mobiili ja muu vajaliku jaoks (22,5 x 16 x 5cm) ning lukuga salatasku tagaküljel, kuhu on hea paigutada dokumendid ja muu väärtuslik (20 x 15,5cm)

 


Disaineri Maarja Sööt loominguga saate tutvuda www.maarjasoot.com ning loomulikult võtab Maarja vastu ka eritellimusi :)

 

Sooduskoodiga " 1MS20 " kõik disaineri Maarja Sööt tooted -20 % soodsama hinnaga. Selline suurepärane pakkumine kestab 15. Novembrini.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

RECENT POSTS

November 7, 2017

October 26, 2017

October 25, 2017

October 24, 2017

October 19, 2017

October 18, 2017

October 17, 2017

Please reload

ARCHIVE