Please reload

FOREO LUNA Play Plus

October 17, 2017

Oleme ka varasemalt teile FOREO brändi tutvustanud, kuid sellel korral toome lagedale nende vinge uudistoote - LUNA Play Plus. 

 


Kui soovid näohooldust, mis suudab sammu pidada sinu kiire elutempoga ning sobitub ka sinu näonahaga, siis 1minuti pikkune hetk Luna play plus'iga toimetades on rohkemgi veel, kui tulemuslik. See pisikene ning ülimalt armas näohoolduse tegelane mahub hõlpsasti sinu taskusse, käekoti põhja, trennikotti ning seda on ääretult mugav kasutada.

 
Luna play plus'i suuremad silikonharjased on mõeldud puhastamaks sinu T-tsooni ( nina, otsaesist ning lõuapiirkonda ) ning peenemad silikonharjased on mõeldud õrnematele näopiirkondadele nagu on näiteks sinu põsed. See toode erineb teistest pisikestest LUNA toodetest seetõttu, et sellel on vahetatavad AAA patareid. Seega toode ei kesta X arv kasutuskordi vaid täpselt nii kaua, kui poelettidel AAA patareisid müüakse - arvatavasti peaaegu, et igaviku.

 

 
Luna play plus'i on 7 erinevat värvitooni - AQUAMARINE, MIDNIGHT, MINT, PEARL PINK, PURPLE, SUNFLOWER YELLOW ja FUCHSIA.

Tänu enda pehmetele silikon-puutepunktidele, puhatsab see 99,5% sinu nahal olevast mustusest, vanadest naharakkudest, meigijäänustest ning rasust.

 

 

Kui oled kohusetundlik ning kasutad Luna play plus toodet kaks korda päevas ( hommikul ja õhtul ) võid KINDEL olla, et tulemus on rohkemgi veel, kui rahuldust pakkuv - saad tulemuseks värske, puhta ning särava naha!

 

 


Kuidas seda kasutada? Tee näonahk niiskeks, kanna näole enda harjumuspärast näopuhastusvahendit, kasta vee alt löbi Luna play plus, vajuta see power nupust tööle ning ole valmis - masseeri puhastusvahendit ringjate liigutustega Luna play plusi abil üle kogu näo. Toote pulsatsiooni, ringjate liigutuste ning silikonharjaste abil sinu näonahk 1 minuti jooksul puhtaks saabki. Kui hooldus on tehtud, puhasta Luna play plus lihtsalt tavalise veega ning anna kasvõi kasutamiseks teisele pereliikmele - JUST, lugesid õigesti. Luna play plusi silikonharjased on baktereid hülgavad ning seetõttu ei vaja see "ulmelist" hooldust ning seda võivad soovikorral kasutada julgesti ka teised pereliikmed.

 

 Telli toode endale mugavalt lähimasse pakiautomaati www.loveby.eu online-poest.


 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

RECENT POSTS

November 7, 2017

October 26, 2017

October 25, 2017

October 24, 2017

October 19, 2017

October 18, 2017

October 17, 2017

Please reload

ARCHIVE