Please reload

SIMPLY CHOCOLATE

October 9, 2017

La La Ladies live ilublogi järgmiseks koostööpartneriks on imeliselt lihtsa ja kihvti stiiliga ja OOH kui huvitavate maitsetega bränd - Simply Chocolate. 

Tegemist on Taani käsitöö šokolaadiga, mis kannab endas vaid puhtaid ja hästi valitud kvaliteetseid koostisaineid. Kopenhaagen, kus Simply Chocolate šokolaade toodetakse, on väga vana linn, kuid sealne keskkond on piisavalt noor, et selle keskel uut sorti šokolaadiga tegeleda. 2011 aastal alustas bränd imemaitsvate ja eriliste šokolaadide tootmist. Nende enda sõnul lisavad nad natuke uudsust ja põnevust traditsioonilisele šokolaadi koostisele, mis teeb neid teistest erilisemaks.

 

 
Simply Chocolate kasutab ainult parimat tooršokolaadi turul ning ainult parimaid naturaalseid koostisosasid. Bränd kasutab oma batoonides ja tahvlites erinevaid pähkleid, teravilju, marju ning lisavad vürtsi lagritsa, vanilje, kaneeli, tšilli ja ingveriga. Kõik need koostisosad on naturaalsed ning nii lihtne see ongi! Tooted ei sisalda säilitusaineid ega toidulisandeid. Samuti võib nende valikust leida ka gluteenivabasid tahvleid.

 

 
Bränd usub, et tõeline armastus šokolaadi vastu on mänguline ja humoorikas. Nende eesmärgiks on läbi toredate ürituste ja statement lausete, tuua inimeste ellu sära ja panna neid naeratama. Selle kõige toreda juures, aga jääb bränd väga kvaliteetseks ning iga batoon ja šokolaaditahvel valmib kõige osavamate käte vahel. Huumor ja tõeline töömeisterlikkus üheskoos loovad selle eheda brändi.

 

 
Batoonide ja tahvlitele lisaks teevad nad ka kingitusi, mida saab sobitada ka sisustusega. Nende pakendid on märkimisväärsed ja minimalistlikud ning bränd on esindatud ka moenädalatel ning sisustusmessidel. 

 

 
Müügikohad on praegu näiteks: Blender kohvikud, Solaris Delice ja Viimsi Delice toidupood, Oma Asi Design, Apollo raamatupoed (valitud poodides on kinketooted).

Lisainfo: https://simplychocolate.dk

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

RECENT POSTS

November 7, 2017

October 26, 2017

October 25, 2017

October 24, 2017

October 19, 2017

October 18, 2017

October 17, 2017

Please reload

ARCHIVE