Please reload

VIGRI KOHVIK & #brunchinwithmarmin

August 31, 2017

Meie üritustesarja #brunchinwithmarmin teine brunch on läbi ja taaskord on emotsioonid laes. Sel korral toimus meie koosviibimine eriti mõnusas Vigri kohvikus

 

Nemad ise tutvustavad end nii:

"Vigri kohvik sai alguse kahe inimese, Heleni ja Antsu, jagatud visioonist luua võimalus kvaliteetsemateks toitumisvalikuteks. Selleks, et inimestel oleks igapäevaselt võimalus tervislikule valikule, millega oma keha toita. Soov oli luua olemasolevate valikute kõrvale toidukoht, mis pakub lihtsat, ent väge täis taimetoitu. Meie arvates ei pärine toidu kvaliteet ja vägi mitte ainult taimsest päritolust, vaid tuleneb ka sellest, et tooraine oleks värske ja võimalikult kodumaine ning hooajaline. Samuti, et toitu oleks vähe töödeldud ning tootmisprotsess keskkonna-, inimeste- ja loomadesõbralik. Nende mõtete tulemusel sündiski Vigri kohvik.

 

Vaatamata merisele tekkeloole on Vigri kohvikusse oodatud kõik. Külastajaid ootab külluslik valik värvilist, tervislikku ja täistaimset toitu, lummav vaade sillerdavale merele ja särtsakas atmosfäär. Kogu pere heaolu nimel on kohvikus väikestele mänguruum ja neljajalgseid sõpru kohviku ukse taha jätma ei pea." 

 

Tõepoolest toit Vigris oli väga apetiitne, värviline, maitseküllane ja atmosfäär eriliselt hubane ja kodune. Sisustus väga maitsekalt stiilipuhas, suurepärased naerusuised abivalmis teenindajad - leiame, et ei olegi väga palju rohkemat toredaks elamuseks tarvis. 

 

Oleme päris veendunud, et lähme sinna peagi tagasi ja soovitame seda teha ka kõigil neil, kes austavad puhast, täistaimset toitu. Vigris pakutakse hommikusööki, lõunast alates on küllusliku valikuga buffee (nii soe kui külm laud) mille valik vahetub igapäevaselt ja uskuge meid - eriti isuäratavad magustoidud alustades kookidest lõpetades toorpudingutega. 

 

Suur tänu armsale Vigri kohvikule! 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

RECENT POSTS

November 7, 2017

October 26, 2017

October 25, 2017

October 24, 2017

October 19, 2017

October 18, 2017

October 17, 2017

Please reload

ARCHIVE