Please reload

FOREO

August 31, 2017

Ülihügieeniline, tapab 99,9% bakteritest, pehme silikoonhari, mugav & tõhus - kas kõlab hästi? Seda kõike ja rohkemgi veel on iiiimeeearmsad Foreo näoharjakesed LUNA & LUNA MINI. 

 

Näoharja kasutamine on lihtne. Kannad näole enda valikul puhastusvahendi, teed Foreo vee all märjaks (see on veekindel!) ja hakkad ringitama. Masin annab väga targalt märku, kui oleks aeg võtta ette uus piirkond näos - see tagab maksimaalse tulemuse ning võid olla kindel, et kogu nägu saab õrnalt sügavpuhastatud. 

 

Harjakese "harjad" ei vaja vahetamist - need on ülihügieenlised tänu enda materjalile ning aparaadi laadimine on samuti lihsamast lihtsam USB-juhtmega (laadida on vaja korra viie! kuu jooksul) 

 

Rääkimata ülitõhusast ja maksimaalselt hügieenilisest näohooldusest on Foreo tootevalikus ka näiteks ülipõnev silikoonist elektrilised hambahari ISSA nii täiskasvanutele kui ka lastele. 

 

Suurimad tänud meie koostööpartnerile LoveBy.eu e-poele, kes lõi meiega meie esimesel brunchil kampa ning lahkelt lubas meil FOREO tootevalikut ka esitleda. Meie igatahes armastame FOREO tooteid südamest ja julgeme neid soovitada ka kõigile teistele. Tutvu enda uute lemmikutega SIIN

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

RECENT POSTS

November 7, 2017

October 26, 2017

October 25, 2017

October 24, 2017

October 19, 2017

October 18, 2017

October 17, 2017

Please reload

ARCHIVE