Please reload

#BRUNCHINWITHMARMIN POOLPARTY @CLUB26

August 31, 2017

Meie uus üritustesarja kontseptsioon #brunchinwithmarmin sai alguse juulis PoolPartyga mis toimus Radisson Blu Hotel Olümpia Fitness and Healt Centre Club26 ruumis. Tegu oli väga cooli privaatse ruumiga, mille rentimisel saad enda kasutusse basseini, sauna, köögi, rõdu ja olemas on nii wc kui garderoob. 

 

Kuna Eesti ilm on selline nagu ta on, siis meie valik enda esimene brunch korraldada just Club26-s oli ainuõige ning läheksime sinna tagasi brunchitama iga kell! 

 

Laua kattis linna parim sushi Sushiplaza, maiustamiseks olid meil Mamaci i-m-e-l-i-s-e-d makroonid, silmailu pakkusid kaunid Women'secreti ujumisrõivad&aksessuaarid ning saime tutvuda Foreo suurepärase tootevalikuga. Kohale tuli Peenjoogivabrik Nudisti esindaja Taavid, kes rääkis meile lähemalt nende eriti maitsvatest siidritest ja toonikust ning lisaks saime proovida Eesti turul küllaltki uusi tulijaid YOKO & VIGO (loe nende kohta siit)

 

 

Suured tänud osalenud brändidele ning koostööpartneritele ja muidugi suur kummardus meie enda #marminbabedele, te olete suurepärased! 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

RECENT POSTS

November 7, 2017

October 26, 2017

October 25, 2017

October 24, 2017

October 19, 2017

October 18, 2017

October 17, 2017

Please reload

ARCHIVE