Please reload

VIGO KOMBUCHA JA YOKO - UUED MEELITAJAD

August 11, 2017

Sotsiaalmeedia influenceritele ja armsatele blogijannadele, sai korraldatud #brunchinwithmarmin meeleolukas pressiüritus. Teitse tuntud brändide hulgas, osales üritusel ka Solarin Trade oma kahe brändiga, milleks olid Vigo Kombucha ning Yoko.

 


Vigo Kombucha on tervislik taimne jook, mis põhineb kombuchal. Just kambuchale omane Jaapani seene maitse toob teile rikkaliku maitseelamuse. Toode ei sisalda kunstlikke värv,- ega säilitusaineid. Tegemist on gluteeni, GMO,- allergiavaba vegan jookidega. Vigo Kombucha toetab immunsüsteemi, omab keha puhastavaid omadusi, sisaldab naturaalseid antioksüdante ning toetab seedimist. Nende maitsevalikutes on: originaal, vaher, sidrunväändik ning assai.

Meie lemmikuks oli assai maitseline! Samuti nägid joogid meie väljapanekus ning sisuloojate käes väga suvised ning erksad välja. Soovitame soojalt veel viimaste ilusate ilmadega omale mõni tervislik Vigo Kombucha jook soetada ning serveerida see jääga. Oleme kindlad, et te ei pea pettuma nende maitses ning koostises!

 

 

 

Teiseks joogiks oli YOKO, mis põhineb ainult naturaalsetel koostisosadel. Nimelt sisaldab see kõigest kolme koostisosa: allikavesi, orgaaniline matcha ning rafineerimata roosuhkur. YOKO on 100% naturaalne toode. Selle puhta koostisega jook aitab tuju tõsta, soodustab seedimist ning sisaldab naturaalset kofeiini. Samuti aitab see kehal puhastuda ning noorena püsida.


YOKO täiuslikkus peitub tema lihtsuses ning kannab edasi matcha tervislikke omadusi. Ka meie #marminbabes olid YOKO maitsest meeldivalt üllatunud ning nautisid jooki üritusel kohapeal. Soovituslik on jooki esmalt loksutada ning seejärel avada ning nautida.

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

RECENT POSTS

November 7, 2017

October 26, 2017

October 25, 2017

October 24, 2017

October 19, 2017

October 18, 2017

October 17, 2017

Please reload

ARCHIVE