Please reload

OBAGI MEDICAL

July 19, 2017

C-vitamiin on üks kaasaja kosmeetikatööstuse superstaaridest, mis aitab hästi ennetada ja vähendada vananemise märke. Üha enam leiab nahka uuendavat C-vitamiini ka apteegikosmeetikast – erinevatest kreemidest, seerumitest ja maskidest.

 

C-vitamiinil on oluline roll kollageeni ja elastiini tootmisel nahas, tänu millele on nahk elastsem ning toonuses. C-vitamiini nimetatakse ka tugevaks antioksüdandiks. See tähendab, et organismis toimub pidev keemiliste reaktsioonide kulg, kus muu hulgas tekivad nn vabad radikaalid väliste keskkonnategurite (UV-kiirgus, õhusaaste) mõjul või organismi ainevahetuse tagajärjel. Vabade radikaalide kahjustus kasvab ühekülgse toitumisega, liigsöömisega, seoses suitsetamise või alkoholi tarbimisega, samuti vananedes ja haiguste tagajärjel. Põhiline kahju nahal väljendub selle enneaegses vananemises.

/tervis.postimees.ee Janika Tähnas, Apotheka proviisor/

 

Tänu heale juhusele ja õnnestunud jutuajamise, astus agentuuri Marmin partnerite nimistusse bränd nimega Obagi Medical

 

 

Obagi omab nahahoolduse alal liidripositsiooni ja pakub innovatiivset, erinevatele vajadustele, eale ja nahatüübile kohandatud spetsiaalset kosmeetikat. Obagit esindavate teadlaste poolt välja töötatud tooted on kõrgelt hinnatud ameerika dermatoloogide hulgas.

Meil õnnestus proovida Obagi C- seerumit, C- näopuhastusgeeli, tasakaalustavat toonikut ning Elastiderm Complete Complex silmaseerumit. C - näopesugeel ja tasakaalustav toonik on ideaalsed kaaslased. Peale sellist näohooldust on näonahk KOHESELT sile ning on tunne justkui oleks see ka grammivõrra rohkem pingule tõmmatud! Lisades puhastatud näonahale c-seerumi (uurige täpsemalt kellele, milleks ja millist C-seerumit on tarvis siit ) ning mõne aja pärast ka niisutava kreemi, et c-vitamiin nahalt kaduma ei läheks, siis jumestust kui sellist te lihtsalt enam kasutada ei raatsigi - läbi sellise näohooldusrituaali, tajute tõeliselt puhta ja värske näonaha ilu ja võlu... uskuge, te tajute seda tõesti koheselt.

 

Minnes korraks veel personaalsemaks, siis esmakordselt jõudis tee obagi toodeteni läbi võidetud auhinnamängu sotsiaalmeedias. Auhinnaks oli 10 % C-seerum ning alustades selle toote kasutamist, sai alguse ka personaalne suund viia meigi kasutamine igapäevaselt 0-lähedale ning lõpuks jõudis see ka 0-i.
Hommikuti ärgates ei vaadanud peeglist vastu enam "poolhaige" valgukene, vaid peegelpildist oli näha toniseeritud / värske näonahaga naisterahvas. Miimikakortsud said jba paari esimese kasutuskorraga näonahal "uue tähenduse" - ehk siis lahkusid orbiidilt - SEE OLI NII LAHE!

Peale sellist esimest kokkupuudet LIHTSALT PIDIME leidam võimaluse Obagi brändiga kuidagi koostööd teha ning ilumessil La La Ladies LIVE ilublogis see ka õnnestus! Nagu teate, siis meie tahame koostööd teha vaid parimate brändidega ning seetõttu kajastame ja soovitame enda blogis ka AINULT neid brände, mida ise oleme proovinud ning millega ise 102 % rahul oleme olnud!

Aga nagu eelpool mainitud, siis meie valduses oli ka Obagi Elastiderm Complete Complex silmaseerum - see on nüüd kosmeetikakoti MUST HAVE toode, milleta ühelegi suvetripile mineku ei ole. Kusjuures tegelikult, kui nüüd täiesti aus olla, siis seda toodet me tasuta proovida ei saanud, see toode läks otsejoones Ilumessi LIVE blogi auhinnaks, aga Obagi fännina sai see endale isiklikult soetatud - seega makstud kiidulauluga tegemist ei ole! Silmaseerum, mis meile Blogi jaoks eraldati oli lihtsalt niivõrd põnev ja sai Ingalt ja Kethilt ( La La Ladies ) laval nii palju positiivset kajastust, et pidime seda ka ise provimiseks soetama. Ostetud, töötas ning loodetavasti jätkub veel kauaks! Kuna tegemist on siiski profikosmeetikaga, siis selle juurde käivad ka kõikvõimalikud peened sõnad, kuid kõikidele arusaadavalt kirjeldades, leevendab see seerum silmaümber olevaid kortsukesi, värskendab silmanahka, turgutab silmaaluseid ( leevendab kotikesi ja tumedaid lohke ) ja PINGULDAB - lugege toote kohta siit!

Soovitame südamest uurida Obagi toodete kohta lisa  siit ning  lubada endale tõsiselt head iluabilised ka koju riiulile! Jälgige ka nende Facebooki ja Instagrami!
 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

RECENT POSTS

November 7, 2017

October 26, 2017

October 25, 2017

October 24, 2017

October 19, 2017

October 18, 2017

October 17, 2017

Please reload

ARCHIVE