Please reload

MUST HAVE parfüümid MEESTELE

June 26, 2017

Selleks, et lõhna mõju tajuda, on lihtne nipp. Siruta käed enda ette välja – just nii kaugele võiks olla sinu lõhna teistele tunda. Kui seda on tunda ka kaugemal, oled lõhnastamisega üle pingutanud.

Võid lõhna pihustada randmetele või ka kehale, aga mitte rohkem kui kaks (äärmisel juhul kolm) sortsu. Üldjuhul piisab tõesti sellest, kui lased lõhna randmetele, hõõrud neid omavahel kokku ja puudutad randmetega korra ka oma kõrvataguseid.

Selles pole midagi imelikku, kui tahad head lõhna pikemalt nautida ja tupsutad näpuotsaga lõhnaõli oma nina alla.

Lõhn koosneb mitmetest essentsõlidest, mis reageerivad erinevalt nahas leiduvatele õlidele, seepärast ongi parfüümi lõhn igal nahal individuaalne. 

 

Kui sul on hooajal oma lemmiklõhn, siis miks mitte lisada paar tilka vanni või vette, kus pesed aluspesu. Miks mitte sama taktikat kasutada ka voodipesu puhul. Kui jagad voodit partneriga, siis uuri enne, mida tema sellest arvab.

 

Mida rohkem sisaldab parfüüm õlisid, seda tugevam, kauapüsivam ja kallim see on.

 

Tihti kirjeldatakse parfüüme kujundlikult läbi kolme kategooria - tipu, südame ja põhjanoodi, mis moodustavad harmoonilise lõhnakaardi. Lõhnanoodid põimuvad aegamööda lahti, alustades tipunootidest, mis moodustavad lõhna esimese mulje. Tipunootidele järgnevad südamenoodid, mis toovad esile parfüümi sügavuse, millesse sulanduvad lõhnamängu lõpetavad põhjanoodid. Alati, kui lõhna valid, ära otsusta vaid tipunootide järgi, vaid lase parfüümil natuke seista.

On olemas õhtulõhnad ja päevalõhnad.

Päevalõhnade tagavaradesse soovitame Boss Bottled Tonic parfüümi

Klassikalise tualettvee maskuliinselt värske tõlgendus. Elegantne segu tsitruse, vürtside ja puidu rafineeritud nootidest, andes klassikalisele parfüümile kergema ja värskema dimensiooni.  

 

 

 

BOSS BOTTLED TONIC avaneb särtsakalt pikantse greibi, mõrkja apelsini ja sidruni nootidega, mis õunaga ühte sulades toovad kaasa värskuse ja energiat andva kirkuse puhangu. Delikaatses, mõrkjate nüanssidega rafineeritud akordis helisev dünaamiliste kontrastide kombinatsioon peegeldab tasakaalu, mida Tänapäeva Mees oma eesmärkide poole püüeldes saavutada ihaldab, sealjuures oma väärtushinnangutele ikka ja alati truuks jäädes. 

 

 

 

 

Foto: Thomas Falkenstedt  /http://www.thomasfalkenstedt.com/

 

Ingverinoodi kirbelt kihisev sädelus toob parfüümi jahedasse avaakordi ootamatult pulbitseva energia. Klassikalise parfüümi südames peituva nelgi, geraaniumi ja kaneeli dünaamilist triot intensiivistades lisab ingver ansamblile ka unikaalse uue elemendi, mis on läbilõikav, ent samas vaoshoitud nagu ka mees, kes seda parfüümi kannab. 

 

 

Foto: Trucs De Mec /http://trucsdemec.fr/

 

 

Vetiveri teravas ja õilsas alltoonis on säilinud klassikalise parfüümi puiduse lõppakordi rafineeritus, kuid lisandunud on maapinna ja mulla lopsakus ja külluslikkus, mis äratavad ellu Tänapäeva Mehe autentsuse ja väärtushinnangud, millele ta tugineb igal pool ja alati, ükskõik kuhu päeva kulg teda ka ei viiks.

Õhtulõhnaks soovitame Gucci Guilty Absolute parfüümi!

Gucci Guilty Absolute loodud mehele, kelle mehelikkuse määratlejaks ja defineerijaks on tema ise. See parfüüm on meeste puiduparfüümide ülirikkalikus lõhnakategoorias otsekui mässaja, kes murrab välja traditsioonidest. Nahk kui põhikoostisaine on austusavalduseks Gucci ülimale materjalile, pudeli viimistluses kasutatud detailid aga on inspireeritud elegantsele salongile omastest koodidest – sigarite ja konjaki sensoorsetest tekstuuridest ja värvidest. 

 

 

 

 

Foto: Mr. Lee Fraser / http://www.mrleefraser.com /

 

 

Gucci Guilty Absolute peegeldab Alberto Morillase kõrget kunstialast tundeerksust. See parfüüm on meeste puiduparfüümide ülirikkalikus olfaktoorses kategoorias otsekui mässaja, kes murrab välja traditsioonilise puiduse konstruktsiooni raamidest. Lõhna eristamiseks ja esiletõstmiseks lõi parfüümimeister ebatavalise sulami, mille struktuur jääb muutumatuks alates hetkest, mil see esimest korda nahka puudutab. Sel eesmärgil piiritles ja iseloomustas Alberto Morillas parfüümi kahe juhtiva noodiga, sulatades ühte moemaja nahatöötluse juurtele austust avaldava nahaakordi WoodleatherTM ning parfüümimaailmas laialdaselt kasutatava noodi haruldase vormi GoldenwoodTM, mis on Nutka ebaküpressi uus looduslik ekstrakt.

 

 

 

Foto: Mr. Lee Fraser / http://www.mrleefraser.com /

 

Alberto Morillas avastas selle koostisaine Kuningliku botaanikaaia arhiivist vana klaaskupli alt ning valis selle välja septsiaalselt Gucci Gulity Absolute jaoks. Lõhnakoosluse ultrakuivi puidunoote iseloomustab sügavus ja komplitseeritus. Parfüümikompositsiooni intensiivistamiseks kasutas parfüümimeister magusa, tumeda ja maalähedase karakteriga patšuliõli kolme vormi ning värske ja muldja aroomiga metsataime vetiveeriat.

Parfüümid on saadavl kõikides hästivarustatud ilukaubamajades ja parfümeeriapoodides!

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

RECENT POSTS

November 7, 2017

October 26, 2017

October 25, 2017

October 24, 2017

October 19, 2017

October 18, 2017

October 17, 2017

Please reload

ARCHIVE