Please reload

CUTIS MEDICAL

June 26, 2017

Mehe nahale on omane tihe karvakasv ja igapäevane habemeajamine võib muuta naha põskedel, kaelal ja lõual tundlikuks ning kuivaks. Vaid silmaümbruspiirkond on nii naistel kui ka meestel sarnane. Hormoonide toimingu tõttu algab meeste vananemine ja kortsude tekkimine tavaliselt hiljem kui naistel. Kolmekümneselt mehed veel ei teadvusta vananemise probleemi. Kui aga langus hakkab (umbes 40-50 aasta vanuses), siis vananedes muutub mehe nahk kiiremini õhemaks ja samavanuseliste naistega võrreldes on meeste vananemisilmingud selgemini märgatavad. Siinkohal tuleb mängu Cutis Medical ning nende esindatavad tootesarjad!


Cutis Medical esindab Baltikumi, Scandinaavia turgudel esteetilise meditsiini, kosmetoloogia preparaate ning kosmeetikatooteid. Nende huvi on pakkuda klientidele uusi  ja värskeid tooteid medistiini kongressidelt Pariisist ning Monacost. Kõik tooted, mida klientidele pakkuda arutatakse läbi ka arstidega ning koostööpartneritega.

Cutis Medical tootevalikus on: kosmeetika näohoolduseks, kehahoolduseks, piilingud, preparaadid ilusüstide jaoks.

Cutis Medical’iga avanes agentuuril MARMIN koostööd teha LIVE meesteblogi raames. Välja tuldi
Neoglis brandiga, mis on pärit Itaaliast. NeoGlis uudsetes nahahooldustoodetes on kasutuatd peptiide, taimseid ekstrakte ning kaasaegseid biotehnoloogiaid. Sarja eesmärk on toimida nahas sügavuti - toodetele on omane kõrge biokeemilise aktiivsusega ning süsteemse toimeta aktiivsete komponentide valik.

Meile avanes võimalus proovida kahte toodet!


INFINITY 24H niisutav kreem näole ja kaelale on ülimalt siidise struktuuriga. Juba esimesel kasutuskorral on tunne justkui oleks väsimus ja raskus sinu näonahalt pühitud! Infinity 24 H kreem sisaldab hüaluroonhapet, vananemisvastased peptiidie (atsetüüldipeptiid-1tsetüülester), E-vitamiini, F-vitamiini ja päikesekaitset.

 

 

Teine lihtsalt supper toode on BALANCE 24H kerge näokreem, mis sobib ideaalselt küpsele, janusele, jõuetule, vananemisilminguidnäitavale, kuivale, stressis nahale. 24H kreem on üldise kaitsva toimega, sobib kasutamiseks suvel, arvestades kerget tekstuuri ja antioksüdatiivset toimet. Omab noorendavat toimet ja tõesti võitleb tuhmi jumega, uuendades nahatooni ning lisades elastsust ja elujõudu. TOODE ON UNISEX ;) 

 

 

Uudistage Cutis Mediacal tooteid siit!

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

RECENT POSTS

November 7, 2017

October 26, 2017

October 25, 2017

October 24, 2017

October 19, 2017

October 18, 2017

October 17, 2017

Please reload

ARCHIVE