Please reload

BEARD MONKEY

June 26, 2017


Bränd Beard Monkey osales agentuuri MARMIN läbiviidud projektis Meeste LIVE blogi, mis leidis aset kevadisel Ilumessil Eesti Näituste Messikeskuses - LIVE blogi võõrustajaks ning kaaskorraldajaks Martin Haljaste!

Beard Monkey on Rootsi päritoluga grooming’u bränd. Stiilsed ja kvaliteetsed tooted on suunatud  modernsele ja kaasaegsele mehele. Tooted on välja töötatud koostöös habemeajajate ja juuksuritega, et tagada viimaste kõrge kvaliteet, mida kliendid vajavad.

 

Beard Monkey tootesarja kuuluvad habemeajamisjärgsed palsamid, habemeajamishari, hooldavad habemeõlid sügavpuhastavad šampoonid, näopesugeelid, habeme vahad ja palju muud.


LIVE meeste blogis osales Beard Monkey Beard Oil Sweet Tobacco tootega. Tegemist on hooldava habemeõliga, mis muudab habeme värskeks ja hästi lõhnavaks. Toode on välja töötatud selleks, et tagada vajalik niiskustasakaal ja muuta habe pehmeks ja kergesti hooldatavaks. Tulemuseks on kerge tubakalõhnaline ning hästi hoolitsetud habe.

 

 

 


Ka kõik teised Beard Monkey tooted on suunatud vajaliku niiskustasakaalu saavutamiseks ja säilitamiseks nii juustel, nahal kui ka habemel  - samuti on tooted ääretult mehise parfüümiga!


Mehed ei ole sageli nii hoolsad ilutoodete kasutajad, kui naised, kuid meie arvates võiks ka üks korralik näopesu toode meesterahva iluriiulil positsioneeruda! Beard Monkey Face Wash on õrn ja tõhus näopesugeel, mis eemaldab sügavuti mustuse ja rasu. Toodet võib kasutada iga päev, sest see ei kuivata nahka ega muuda seda raskeks. Tootel on pehmendavad ja niisutavad omadused, mis tagavad naha loomuliku niiskustasakaalu.

 

Uudistage ka Beard Monkey facebooki lehte ning sooritage ostud mugavalt siit!

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

RECENT POSTS

November 7, 2017

October 26, 2017

October 25, 2017

October 24, 2017

October 19, 2017

October 18, 2017

October 17, 2017

Please reload

ARCHIVE