Please reload

AMERICAN CREW

June 26, 2017

Natukene asjalikku sissejuhatust  juuksehooldusmaailma, mis kulmineerub American Crew tootesarjaga :) Tegelikult ei ole rasvased mitte teie juuksed vaid peanahk. See tähendab, et mingil põhjusel on rasunäärme tegevus liialt aktiivne. Kuna rasunääre asub aga sügaval dermises, siis on selge, et põhjus ei tule väljast vaid seest poolt. Põhjus on igal inimesel erinev, küll aga võiks üle vaadata toidulaua ja elustiili. Rasvased toidud, suitsetamine, rohkelt stimuleerivaid jooke, närvilisus, vähene uni jne on ühed põhjustest.

 

Mitte vähem tähtis pole ka see, mida sa oma juustega peale nende pesemist teed. Mida rohkem sa juukseid vastu peanahka surud, seda kiiremini lähevad nad ka mustaks st rasuseks. Rasusust suurendab ka tiheda kammimine ja juuste sasimine. Kui käsi ikka väga tihti vastu peanahka puutub, siis on see märguanne rasunäärmetele, et tuleb tööle hakata.

 

Levinud arusaam on, et kui seda ülepäeva teha siis on see ok. Samas, kui sa ei pea kodust välja minema ega külalisi vastu võtma, siis lase juustel lihtsalt olla puhata ning ära piira end kindla rutiiniga.

Palju olulisem kui see, kui tihti sa juukseid pesed on see, millega sa neid pesed. Kui sa hõõrud oma peanahka mittekvaliteetse või liialt tugevatoimelise puhastajaga, siis pole üldse oluline kui tihti seda teed, peanahk saab trauma igal juhul. Kui teil on vajadus pesta pead iga päev, siis on hea kasutada šampooni, mis on mõeldud igapäevaseks pesuks. Heaks lahenduseks on mõned korrad nädalas loputada juukseid või tukka ainult kergelt šampoonise veega ning 2-3 korda nädalas pesta peanahka korralikult.

 

 

 

Pead tuleks ühe pesukorra ajal pesta kaks korda järjest. Esimese pesukorraga ei pruugi te oma peanahka korralikult puhtaks saada. Kui teil on kvaliteetne šampoon, siis peaks esimesel korral laskma šampoonil paar minutit mõjuda. Esimesel korral ei pruugi šampoon vahutada, kuid teisel korral hakkab šampoon ilusti vahutama. Peale pesu juukseid loputades tunnete kuidas juuksed puhtusest krudisevad

Šampooni pannakse peanahale, mitte juustele.

Juustele ei ole vaja šampooni panna, sest juuksed saavad puhtaks juba šampooniloputuse veest.

Kasutage palsamit. Palsamit tuleks kindlasti kasutada. Šampooni peamine funktsioon on juuksesoomuse avamine, et juuksekarv saaks puhtaks. Palsam suleb seejärel juuksesoomuse. Kui juuksesoomused jäävad avatuks, siis lähevad juuksed kergemini katki ning on külma- ja kuumatundlikumad. Kui teil on lühemad ja õhemad juuksed, võite kasutada ka pihustatavat palsamit.

 

American Crew on bränd, mis aitab selgust saada ja valikut teha meestel, kes enda iluhooldusega liiati vaeva näha ei viitsi, kuid siiski peavad lugu kvaliteedist ja tõeliselt heast tootesarjast. American Crew on mõeldud ainult meestele ning tegemist on professionaalsete toodetega, mis on loodud juuksur-stilist David Raccuglia poolt.

 

 


Meeste LIVE blogis on esindatud soengupasta, mille kasutamine on meestel sageli vägagi vajalik, kuid mille kasuks keegi otsustada ei oska.  Soengpasta, mis LIVE meesteblogis katsetatud sai on eskmise hoidvusega ja vähese läikega. Lisab juustesse volüümi ja tekstuuri. Mesilasvaha annab loomuliku ja varieeruva tugevuse erinevatele juuksepikkustele.

American Crew tooteid saate uudistada ja tellida mugavalt siit. Uudistage kindlasti ka nende Facebooki lehte!

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

RECENT POSTS

November 7, 2017

October 26, 2017

October 25, 2017

October 24, 2017

October 19, 2017

October 18, 2017

October 17, 2017

Please reload

ARCHIVE