Please reload

VINGEIMAD ÜLIKONNAD EVER

June 22, 2017

OppoSuits’i missiooniks on luua eriilmelise disainiga meeste ülikondi - visake pilk peale nede sotsiaalmeedia kontole Facebookis!

 

 

Nende ülikonnad vastanduvad tavalisetele äriülikondadele (v.a kvaliteet ) ja on disainitud taotluslikult ebatavalisi ja kohati ka naljakad mustreid kasutades. Kõrgema kvaliteedi kangaste kasutamine võimaldab ülikondi pikaaegselt kasutada, ehk siis paluvad Oppo loojad nende ülikondadesse mitte suhtuda, kui ühekordetesse karnevalikostüümidesse.

 

 

 

OppoSuits’i loodud metsikult lahedad ülikonnad on sobilikud kasutamiseks ärikohtumistel (jah, just täpselt nii …), poissmeestepidudel, pulmades, teemapidudel, spordisündmustel , koolide lõpetamistel … Ülikond koosneb pintsakust, pükstest ja lipsust.

 

 

 

Kui probleemiks on püksid, siis võib olla võimalik probleemi lahendada ise, sest disain võimaldab õmblejal või rätsepal kohandada värvlit ja küljeõmbluseid 2 numbri võrra kummalegi poole - seega kõik soovid saavad täidetud!

 

 

 

Oppo ülikondi on kandnud: James Corden, Jimmy Kimmel, Aaron Ross (BMX), Chicago Cubs NBA finaalis, Tom Hanks SNLis, Lonely Island.

Tellimuste info saamseks pöörduda  Kristina poole :) Tel. 5069321 e-mail: kristina.volar@gmail.com

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

RECENT POSTS

November 7, 2017

October 26, 2017

October 25, 2017

October 24, 2017

October 19, 2017

October 18, 2017

October 17, 2017

Please reload

ARCHIVE