Please reload

MIDAGI INTIIMSET ALLAPOOLE

October 24, 2016

Naistel on sadu erinevaid kreeme ja hooldusvahendeid - juustele, kehale, kätele, jalgadele, näole ... kas aga ka hoolitsete intiimpiirkonna naha eest?

Woalaa, palun väga femfresh daily gel wash astub siinkohal teie ellu. See on special valmistatud selleks, et hoolitseda teie intiimse ja õrna naha eest. Selles see asi ongi - see on täiesti tavaline nahk ning ka see vajab hoolitsust! Iga kehapiirkonna nahk on erinev - näonahk erineb käenahast ning käenahk erineb jalanahast.

 

 


PH tase käenahal on kõrgem, kui PH tase teie intiimpiirkonnas, seetõttu on femfresh loodud spetsiaalse formulaga, et ekstra privaatseid spot'e hooldada. 

 

Kindlasti paljud teist mõtlevad, et piisab, kui vaid vett ja seepi seal allpool kasutate ja see ei olegi vale, kuid kindlasti on teie seas samasuguseid neidusid, kes siiski pisikest ekstra hoolt soovivad. Igal naisel võiks siiski kodus käepärast olla Intiimpesugeel ning, miks mitte proovida uhiuut Eesti turule tulnud femfresh toodet. Sellel on ääretult meeldiv lõhn ning õige põnevaks teeb asja üks vinge extratoode - femfresh'i intiimpiirkonna deodorant - how cool is that ?!

 

 Eile proovisin järgi intiimpiirkonna deodorandi - ohhoooo.. hooooopis teise tundega läksin kaasa kõrvale teki alla ;)

Huvilistele on femfresh'i tooted saadaval Selverites ja peagi Tallinna ja Tartu kaubamajas!

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

RECENT POSTS

November 7, 2017

October 26, 2017

October 25, 2017

October 24, 2017

October 19, 2017

October 18, 2017

October 17, 2017

Please reload

ARCHIVE