Please reload

LUMI SÜGISHELLITAJA ROLLIS

October 26, 2016

 

Teine minu lemmik Eesti bränd on LUMI. Väga pikalat oleme mõelnud, kuidas saaks LUMI tooteid meie toimetustesse kaasata - mõtlesime välja ning tegimegi enda pöördumise... SIIN NAD ON!

Mina olen viimasel ajal suhteliselt hoolas näonaha eest hoolitseja - vb seetõttu, et ka vanus hakkab peale pressima ning igasugune värskendav ja turgutav abikäsi on hetkel teretulnud, vähemalt ma arvan, et ma vajan seda ning ennetan kõike, mida kõrge vanuse saabudes võibolla kartma peaksin.

Olen sageli mõelnud, et sooviksin käekotti toodet, mida kasutada ka hommikuse ja õhtuse näohooluse vahepeal - kerge värskendus. Kunagi müüdi poodides Eviani näospreid. Pisikesed käekotisisu pudelid olid alatasa väljamüüdud ning suurt juukselaki suurust spreid ma tollel hetkel soetada ei soovinud. Lisaks olen hakanud väga lugu pidama kodumaistest toodetest (elades Vilniuses tuleb ikka hetki, kus kodumaa üle nostalgitsed ning teeb seest soojaks, kui saad enda iluajakeste seas ka Eesti tegijaid poputuseks kasutada ) - siit jõudsingi brändini LUMI.
 

 

 

LUMI tootevalikusse on sel aastal lisandunud multifunktsionaalsed näoveed, mida saab kasutada toonikutena näopuhastusrutiini lõpus, aga ka stressi leevendavate spreidena.

 

Mulle jubedasti meeldib teadmine, et värskendav kase näovesi on valmistatud Eestimaistest kasepungadest, mis on korjatud enne jaanipäeva, et anda edasi maksimaalset kase värskendavat ja turgutavat mõju. Näovee teeb eriliseks selle kasutusmugavus ja multifunktsionaalsus.

 

Pihusta seda vatipadjale ning kasuta toonikuna, et nahka puhastada, toniseerida ning luua klaar ja särav jume. Teine võimalus on näovett ka otse näonahale (ja miks mitte ka kehale!) pihustada - se meeldib mulle kõige enam ... nii mõjub see meeltele turgutavalt, leevendab stressi, mis on alanud sügise valguses üks peamisi märksõnu, ning annab lisaenergiat. Justkui jalutuskäik varahommikuses kasesalus...

Näovesi on mõeldud igale nahatüübile, ka ülitundlikule - see on parfüümivaba ja nahale sobiva PH tasemega.

 
Külastage kindlasti LUMI kodulehte ning viige end kurssi nende rikkaliku tootevalikuga. Jõulud on tulemas ning minuarvates on just kase näovesi toode, mida enda armastatud sõpradele, pereliikmetele kinkida. See on täpselt selline toode, mida ise võibolla esimese hooga endale kohe ei oskakski osta ning oleks ääretult meeldiv kingituseks saada. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

RECENT POSTS

November 7, 2017

October 26, 2017

October 25, 2017

October 24, 2017

October 19, 2017

October 18, 2017

October 17, 2017

Please reload

ARCHIVE