Please reload

WARPAINT - SÕJARÜNNAK KOLLASELE

October 8, 2016

100 % vegan, 100 % looduslik, toodet pole katsetatud loomade peal + mina sain värvivärskenduse juba esimesel kasutuskorral  - mida paremat veel tahta. 

Juba pikemat aega olen näinud sotsiaalmeedias pilte, kuidas poppidel nimipersoonidel on põsed triibutatud ja suud süsi-mustad /k.a Genka/. Brändingu ja marketingi fänn, nagu ma ikka olen, jäi see kõik silma ning asjade loomulik käik oli, et hakkasin siis usinasti seda toodet ning selle käekäiku jälgima. 

 

WARPAINT on looduslik hammaste valgendaja. See on must, mis valgendab, poleerib ja tugevdab hambaemaili. Lisaks väldib infektsioonide teket, eemaldab raskemetallid ja võitleb hambakivi vastu.

 

 


Avaneski võimalus teha brändile Warpaint koostööpakkumine ning tegime väga-väga vinget asja, La La Ladies LIVE ilublogi. AGA sain toote ka endale tutvumiseks ja katsetamiseks ning EI pidanudki pettuma. Tahame alati parimaid tooteid enda blogisse ja partnerite nimistusse kaasata, seetõttu neid nii hoolikat valimegi ning hoiame alati fingers grossed, et toode ka ise tõesti supper oleks. Ka sellel korral siis vastas kõik vägagi meie ootustele

 

Warpaint läheneb hammaste valgendamisele holistiliselt ehk ilma kemikaalide ja lisaaineteta. 

 

See eemaldab efektiivselt tubakast, joogist ning söögist tekkinud plekid ja värvimuutuse olles ise must, aga hambad teeb valgeks ;)

 

Kasutamine:

1. Kasta märg hambahari Warpainti sisse – piisab juba vähesest kogusest.

2. Pese hambaid samamoodi nagu tavalise hambapastaga, õrnalt ning ringjate liigutustega.

3. Loputa suu korralikult!Warpaintil puudub maitse, seega soovi korral võib hambad tavalise hambapastaga üle pesta saavutamaks värske maitse suus.

 

Kasuta Warpainti nii palju või vähe kui soovid, see on ohutu! Ühest karbist jätkub umbes 150-ks korraks!

 

Jube kerge on seda endale soetada - lihtsalt lähete warpaint.ee kodulehele ja järgite juhiseid. Supper lahe asi on see ikka!

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

RECENT POSTS

November 7, 2017

October 26, 2017

October 25, 2017

October 24, 2017

October 19, 2017

October 18, 2017

October 17, 2017

Please reload

ARCHIVE