Please reload

NURME - ORGAANILINE UNENÄGU

October 1, 2016

Juba pikemat aega olen silma peal hoidnud kahel Eestimaisel brändil - üheks neist on Nurme, mis lõpuks õnnestus ka meile väga armsaks ja tänuväärseks partneriks paluda.  Olen ise poes nuusutanud ja natukene proovinud sidrunheina ihupiima.

 

Miks mulle see koheselt nii meeldis?

 

 

 

Võibolla kirjeldan ma seda nüüd väga-väga valesti, kuid see on minu puhas emotsioon ning otse südamest " See on minu ühe lemmiku kommi lõhnaga - nimelt armastan Draakoni nätsukomme". Ei, ei ... see ei ole sugugi mitte liigselt läila lõhnaga, vaid pigem pehme ja värske ... mmm, kui hea ... 

 

Sidrunheina looduslik ihupiim koosneb hoolikalt valitud orgaanilistest ja looduslikest koostisainetest. Koostises sisalduvad sertifitseeritud orgaaniline shea või, magusmandli, päevalille- ja kibuvitsaõli loovad üheskoos luksusliku ihupiima.

 

 

Sidrunheina eeterlik õli sisaldab rohkelt antioksüdante ja vitamiine ning on tänu oma rikkalikult niisutavale toimele nahale imeheaks niisutajaks. Sobib ideaalselt kasutamiseks igapäevaselt igale nahatüübile. Eriti hästi sobib kuivale ja normaalsele nahale.


Minul on pigem kuivemapoolne nahk, kuna kodune vesi ei mõju just kõige paremini. Kusjuures ihupiima kasutades ei jää see nahal raske ega rasune - selle toime kestab lausa hommikuni.

 

Igaljuhul minu käekotis kindel tegelane ! Uudistage kindlasti ka teisi Nurme liluhooldustooteid

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

RECENT POSTS

November 7, 2017

October 26, 2017

October 25, 2017

October 24, 2017

October 19, 2017

October 18, 2017

October 17, 2017

Please reload

ARCHIVE