Please reload

EVO INNOVAATILISUS

May 17, 2016

Selle blogi postituse kohta peaks ütlema " kaua oodatud kaunikene " - väga pikalt lasime oodata teil EVO juuksehooldussarja ülevaadet meie silmade läbi.

Emotsioone oli palju - alates sellest, kui armsasti siidipaberi sees see meieni toimetatud sai ning lõpetades tänase olukorraga, kus me teil seda kindlasti proovida soovitame. Toome asja ja tulemuse teieni väga lihtsalt ja arusaadavalt :)

 

 

 

Evo ise kirjeldab enda toote turundust selliselt, et seda nende etiketil ei olegi "ei ole midagi, mis oleks kasulik vaid etiketil" - kõige parimas mõttes sooviksin selle väite ümber lükata - "minimalism" oli minu teine emotsioon, kui postisaadetise avasin. Nii armsad ja lihtsad tootepakendid, väga haaravate sõnumtekstide ja puhta disainivisualiga. Nende tagasihoidlik tootepakend mõjus just kui ideaalselt hea turundus :)

Põhjus, miks postitusega sedasi kaua viivitasime, oli see, et  tahtsin läbi teha korraliku EVO kuuri, mitte jagada muljeid vaid esimese katsetuse põhjal. 

Kasutades šampooni esmakordselt, tekkis mul palju küsimusi - miks see ei vahuta, kas ma teen midagi valesti, kui palju ma pean seda panema, ei lõhnagi nagu tavalised RIMI-riiuli-šampoonid, kamm ei tule läbi, ei saa aru, mis toimub...

Olen ilmselt ainukene inimene, kelle jaoks ei ole oluline, millise šampooniga enda juukseid pesen, oluline on šampooni abil puhtaks saada peanahk. Olen üldjuhul arvamusel, et mida vähem on silikooni, seda parem on šampoon - poputan juukseid hiljem erinevate õlide või maskidega. 

EVO šampooni oli minul keeruline vahutama saada - ütleme nii, et kuni lõpuni see mul ei õnnestunudki / hiljem uurides sain aru, et nii see toimima pidigi /.  Mis aga minule üllatuseks oli ning pani mind sarja tooteid viimse tilgani ära  kasutama olenemata vähesest vahumäest, oli asjaolu, et peale šampooni ja palsami kasutamist olid juuksed algselt küll mitte "silikoon-kerged-kammitavad" kuid nende kuivades oli tulemus V Ä G A  õhuline ja kerge. Mulle meeldib ka fakt, et kõik EVO tooted on sulfaatide, parabeenide, DEA, tee ja propuleenglükooli vabad. Aus toode on see tõesti, sest lubatud sai sügavpuhastavat šampooni ning selliselt minu juuksed ja peanahk peale pesukordi ka tundusid! Väga, väga mõnus!

 

EVO tooteid usaldatakse edasi müüma ainult esinduslikke ilusalonge, kus töötavad parimad juuksurid. Eestis müüb EVO tooteid paarikümneaastase kogemusega profijuuksehooldustoodete turustaja Cutrico www.cutrico.ee. Tooted on kanda kinnitanud värskes Cutrico e-poes ning juba ka parimates Eesti ilusalongides.


Soovitame teil šampoonide koorekihiga ka isiklikult tutvust teha - väga põnev ning väljakutsuv tootesari!

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

RECENT POSTS

November 7, 2017

October 26, 2017

October 25, 2017

October 24, 2017

October 19, 2017

October 18, 2017

October 17, 2017

Please reload

ARCHIVE