Please reload

ASENDAMATU ABILINE MOXIE

May 15, 2016

Kas olete end leidnud olukorras, kus naiste intiimtoodete ostmine piinlikkust valmistab? Kas on need karjuvate tootefotodega pakendid, mis puust ja punaseks selgeks teevad, mis selles kilepakendis või paberkarbis ikkagi sees on? Või on telereklaamid need, mis aina ikka ja jälle piinlikult tuvustavad, kuidas tooted toimivad ja kuidas neid kasutada? Igaljuhul, seda teemat uurides, jõudsime arusaamisele, et ürgne turundusliin on see, mis kohati sellise "tundekleebise" meile külge on liiminud. 

 

 


Õnneks on maailmas inimesi, kes toodet arendades ja seda väljatöötades mõtlevad mugavusstsoonist väljapoole ning on loonud fantastilise brandi nimega MOXIE - all the moxie you need when you need it most. 

 

See roosa-manna temaatika ja puhas tootepakend, mis lausa kutsub ostma ja uudistama! Ideaalne hinnaklass, mis on võrdne teiste tuntud intiimtoodete brandidega ning tootepakend, mis ei tekita ebamugavustunnet, vaid pigem kelmikat uhkustust.

 

Lisaks pisikesed disainpurgikesed, mis käekotisügavustes justkui päästeinglitena mõjuvad - viisakas, soliidne ning midagi ei pudene laiali!

 

 

 

Ja veel kaugemale jõudes, hakates reaalselt toodet kasutama - perfecto ... roosa ja helesinise kaitsekile sisse pakendatud intiimvahendid. 

 

Hetkel on poodides saadaval 24 Scanty Panty Liners- Ultraõhukesed pesukaitsmed taaskasutatavas metall pakendis. 24tk pakis. Väga õhukesed, hingavad, elastsed, eraldi pakendatud. Ilma lõhnata ja kunstlike lõhnaaineteta!
 

Tampoonide valikus aga  Moxie regular ja Moxie super  tooted, mis on kohandatud olenevalt vooluse tugevusest.

 

Kui te juba ei ole proovinud, siis soovitame kindlasti moxetitaride klubisse astuda ;)

 

Moxie tooted leiate Rimi Hüpermarketites, Prismades ning Tartu ja Tallinna Kaubamajas.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

RECENT POSTS

November 7, 2017

October 26, 2017

October 25, 2017

October 24, 2017

October 19, 2017

October 18, 2017

October 17, 2017

Please reload

ARCHIVE