Keava 7

Projekt valmis 2020
Kortermaja müük kestab

Energiasäästlikud ja kõrge ehituskvaliteediga korterid kesklinna läheduses rahulikus ja miljööväärtuslikus Kitseküla piirkonnas Pärnu maantee vahetus läheduses. 3-kordses galeriimaja tüüpi kortermajas saab kokku olema 15 kahe- kuni neljatoalist korterit suurusega 33 - 62 ruutmeetrit. Korterid valmivad 2020 aasta sügiseks.

Kortermaja inimestele, kelle jaoks on olulisem toalisus kui suur ruutmeetrite arv. Maja on mõeldud eelkõige praktiliste väärtustega inimesele, kes hindab kesklinna lähedust ja madalaid kõrvalkulusid.

Korterite hinnad jäävad vahemikku 99 000 – 180 000 €. Kortermaja on heas asukohas – sisekvartali vaikuses - millel on juba täna tugevad eelised ja veelgi suurem tulevikupotentsiaal. Lisaväärtust annavad ühistranspordipeatuste lähedus - rong, tramm, buss.

Korterid on planeeritud väiksed ja kompaktsed, aga funktsionaalsed. Ja korterite siseviimistluslahendused on luksuslikud ja rikkalike valikuvõimalustega. Kolmanda korruse korterid on kahel tasapinnal, mitmel korteril on kaminavalmidus.

Põhjala Invest