KOLM

VENDA

KLIENDI-

PÄEV

Agentuuril Marmin oli ääretult suur au aidata Domus Kinnisvaral korraldada uusarenduse KOLM VENDA kliendipäeva!

Uued äripinnad, uued ideed!

Uudistajate küsimuste jaoks olid kohapeal olemas Domus Kinnisvara konsultandid ning arendaja Avaare Kinnisvara esindaja.

Väljapanekutega kaasasime kliendipäevale ka põnevaid lahendusi sisekujunduse valdkonnast - et hubasus ja põnevad ideed saadaksid kliente koduuksest kontorini.

**Bränd Vuul on tuntud enda moodsate ja suursuguste käsitöötekkide poolest, mis on valmistatud 100% ehtsast meriinovillast. Vuuli kvaliteetsed tekid, padjad ja muud sisustuselemendid muudavad iga kodu ning kontoriruumi hubaseks ning omanäoliseks.

**Interjööri seinte jaoks paindlikuma ning põnevama lahendusega on kliendipäeval väljas ettevõte nimega Stencilit. Stencilit tiimi moodustavad noorema põlvkonna disainerid, kes on loonud kodumaise ning innovaatilise toote – seinašabloonid, millega saab dekoreerida seinu, tehes seda trafareti, värvi ja värvirulliga. Väikefirma stiililahenduste eeskujuks on skandinaaviapärased mustrid ja põhjamaine kodukujundus. 

**Kardina- ja sisekujundusfirma Fabricor, mis pakub teenust sisustusvaldkonnas, müües dekoratiivkangaid ja nendest individuaaltööna valmistatud kardinaid ja kodutekstiile. Nende valikus on esindatud maailmas tuntud ja hinnatud kangatootja Romo brändide eksklusiivsed kangad. Kvaliteetne kangas ja perfektne teostus tagavad õige hoolduse korral kardinate hea väljanägemise pikaks ajaks, need ei vaja väljavahetamist ja seega pole koormaks keskkonnale. 

Kostitasime Kliendipäeva külalisi Fentimans tervitusjookidega, maitsemeeled tegime magusaks maiuspaladega Kommipommilt ning poetasime taskusse ka pisikesed Domus Kinnisvara meened.


 

KUS

Tartu

Kuna

September 2017

Kliendipäev

MIS